Kluby

JASTRZĘBSKI WĘGIEL
JASTRZĘBSKI WĘGIEL

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

 
9Pozycja
29Punkty
Mecze
26Rozegrane
10Wygrane
16Przegrane
Sety
38Wygrane
55Przegrane
Punkty
1976Wygrane
2136Przegrane
 
9Pozycja
Mecze
26Rozegrane
10Wygrane
16Przegrane
Sety
38Wygrane
55Przegrane
Punkty
1976Wygrane
2136Przegrane

Wykresy

:)
 

Transfer Bydgoszcz

0:3
Set 1   25 : 27
Set 2   21 : 25
Set 3   18 : 25

27.09.2014, 17:00

 

AZS Politechnika Warszawska

3:0
Set 1   26 : 24
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 17

04.10.2014, 16:00

 

BBTS ATH Bielsko-Biała

1:3
Set 1   25 : 20
Set 2   19 : 25
Set 3   18 : 25
Set 4   18 : 25

11.10.2014, 13:00

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   12 : 25

18.10.2014, 12:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

0:3
Set 1   15 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   23 : 25

19.10.2014, 12:30

 

Cuprum Lubin

3:1
Set 1   25 : 14
Set 2   23 : 25
Set 3   29 : 27
Set 4   25 : 20

25.10.2014, 13:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

1:3
Set 1   27 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   17 : 25
Set 4   16 : 25

08.11.2014, 17:00

 

LOTOS Trefl Gdańsk

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   15 : 25

15.11.2014, 13:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   10 : 25

22.11.2014, 13:00

 

Effector Kielce

2:3
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   21 : 25
Set 4   35 : 33
Set 5   12 : 15

29.11.2014, 16:00

 

MKS BANIMEX BĘDZIN

3:0
Set 1   25 : 14
Set 2   26 : 24
Set 3   25 : 22

06.12.2014, 13:00

 

RCS CERRAD CZARNI Radom

1:3
Set 1   15 : 25
Set 2   25 : 18
Set 3   23 : 25
Set 4   18 : 25

07.12.2014, 13:00

 

AZS Częstochowa

3:1
Set 1   25 : 16
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 16
Set 4   25 : 19

13.12.2014, 13:00

 

Transfer Bydgoszcz

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   16 : 25
Set 3   11 : 25

20.12.2014, 11:00

 

AZS Politechnika Warszawska

3:0
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 19

10.01.2015, 14:00

 

BBTS ATH Bielsko-Biała

0:3
Set 1   14 : 25
Set 2   16 : 25
Set 3   20 : 25

17.01.2015, 12:00

 

PGE Skra Bełchatów

3:2
Set 1   21 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   26 : 24
Set 4   25 : 18
Set 5   15 : 8

24.01.2015, 17:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

1:3
Set 1   19 : 25
Set 2   26 : 28
Set 3   27 : 25
Set 4   15 : 25

25.01.2015, 12:00

 

Cuprum Lubin

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   18 : 25

31.01.2015, 18:30

 

LOTOS Trefl Gdańsk

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   24 : 26
Set 3   16 : 25

19.12.2014, 15:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   27 : 25
Set 4   19 : 25

01.02.2015, 13:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

1:3
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 19
Set 3   19 : 25
Set 4   18 : 25

21.02.2015, 13:00

 

Effector Kielce

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 22

08.03.2015, 16:00

 

MKS BANIMEX BĘDZIN

3:2
Set 1   25 : 21
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 16
Set 4   17 : 25
Set 5   15 : 12

07.03.2015, 17:00

 

AZS Częstochowa

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   26 : 24
Set 3   32 : 30

14.03.2015, 18:30

 

RCS CERRAD CZARNI Radom

3:1
Set 1   25 : 20
Set 2   20 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 19

21.03.2015, 13:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Robert Pietrowski
2 Mateusz Kukulski Przyjmujący
3 Bartosz Makoś Libero
4 Mateusz Śnieżek Przyjmujący
5 Paweł Żeliński środkowy
6 Damian Śliż środkowy
7 Radosław Gil Rozgrywający
8 Dominik Musielak Libero
9 Igor Gibski Rozgrywający
10 Adam Kącki Przyjmujący
11 Łukasz Wysocki środkowy
12 Wiktor Krawczyk Atakujący
13 Tomasz Piotrowski Przyjmujący
14 Bartłomiej Kuryło środkowy
15 Gabriel Gonera środkowy
16 Mariusz Magnuszewski
17 Piotr Trzeciak Atakujący
18 Mikołaj Szewczyk Przyjmujący
19 Patryk Czyrniański Przyjmujący
20 Marcin Ernastowicz Przyjmujący
21 Karol Gdowski Libero
22 Jakub Turski środkowy
23 Karol Redyk Przyjmujący
24 Hubert Mańko Przyjmujący

Hala Sportowa ul. Reja 10

ul. Mikołaja Reja 10 , Jastrzębie-Zdrój (Szeroka)

Liczba miejsc siedzących: 444

Informacje

Nazwa drużyny: JASTRZĘBSKI WĘGIEL
Adres: ul. Reja 10 , Jastrzębie Zdrój
www: http://www.jastrzebskiwegiel.pl
e-mail: sekretariat@jastrzebskiwegiel.pl

SZTAB

Pierwszy trener: Jaroslaw Kubiak
Drugi trener: Dawid Hołda


Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

sponsor tytularny

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij